RAKTÁRI MŰSZAKVEZETŐ állás - Budapest XVII. kerület, Lokátor utca

Munkavégzés helye:
Budapest XVII. kerület, Lokátor utca
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű
Állásajánlat nyomtatása

RAKTÁRI MŰSZAKVEZETŐ

Hivatkozási szám: DNLMV_2006

Raktári műszakvezető

Szereti a raktározást?

Fontos Önnek a hatékonyság és a folyamatok javítása?

Ha ezekre a kérdésekre IGEN a válasza, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cégeként, 30 szaküzlettel és 2 webáruházzal meghatározó szereplői vagyunk a villamossági piactérnek.

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk most RAKTÁRI MŰSZAKVEZETŐ kollégát.

Ideális pályázónk olyan logisztikai szakember, aki jól ismeri a raktározási folyamatokat és célja, hogy azokat hatékonyan működtesse.

Feladatok:

  • áruk szakszerű átvétele, tárolása, mozgatása,
  • raktári rend és tisztaság fenntartása/fenntartatása,
  • raktári szoftver használata,
  • leltárak készítése,
  • vezetői feladatokkal járó adminisztratív teendők ellátása,
  • munkafolyamatok betartása és betartatása,
  • kapcsolattartás, együttműködés a terület további vezetőivel,
  • jelentések készítése,
  • műszakban dolgozók felelős munkaszervezése, csapat irányítása.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • raktározási tapasztalat,
  • vezetői gyakorlat raktározási területen,
  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • haladó számítógépes ismeret.

Előnyök:

  • logisztikai végzettség,
  • WaProM raktározási program ismerete
  • villamos iparcikk kereskedelemben szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • pozícióhoz illeszkedő alapbér,
  • cafeteria,
  • szakmai képzési lehetőség,
  • stabil, hosszútávú, bejelentett munkalehetőség,
  • akár azonnali kezdési lehetőség.

  • Budapest 17. kerület, majd 2021. márciusától Nagytarcsa

Egyéb információk:

  • céges buszjárat
  • munkaidő: hétfőtől - péntekig napi 8 óra (hétvégén munkavégzés nincs)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Műszakvezető
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: Beosztás szerint
Oszd meg

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »