HR GENERALISTA állás - Nagytarcsa

Munkavégzés helye:
Nagytarcsa
Munkaidő:
Teljes munkaidő
Munkaviszony:
Határozatlan idejű
Állásajánlat nyomtatása

Hivatkozási szám: DNLHR_2102

Szeretnél egy stabil vállalathoz csatlakozni, ahol a HR teljes folyamatában részt vehetsz?

Önálló és talpraesett személyiség vagy, aki minden helyzetben feltalálja magát?

Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cégeként

HR GENERALISTA

munkatársunkat keressük.

Amennyiben a fenti kérdésekre igen a válaszod, ez a lehetőség most Neked szól!

Legyél te a legújabb tagja a csapatunknak!

MIT KÍNÁLUNK NEKED?

  • Bejelentett 8 órás munkaviszonyt, határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Hosszú távú, biztos munkahelyet
  • Változatos munkát
  • Alapbéren felüli juttatásokat (cafeteriát, aminek összege: bruttó 49.000 Ft/hó, negyedéves -és éves bónuszt)
  • Pontos kifizetést és elszámolást
  • Szakmai képzési és fejlődési lehetőséget
  • Akár azonnali munkakezdést

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • HR folyamatok működtetése, részvétel új rendszerek kidolgozásában, bevezetésében, fejlesztésében
  • Munkavállalói adatkezelés, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a bérszámfejtővel
  • Toborzás, kiválasztási folyamat lebonyolítása
  • Képzési folyamatok működtetése
  • Kapcsolattartás a vezetőséggel és a munkavállalókkal

KIT KERESÜNK?

Örülünk, ha:

  • Munkádban önálló vagy, de felelősségteljesen végzed a munkád
  • Kreatív vagy, melynek köszönhetően cégünk jobbá válik
  • Határozottan, de udvariasan kommunikálsz szóban és írásban egyaránt
  • Rendszerszemléleted és logikus gondolkodásod szélsebesen repíti előre a folyamatokat
  • Felsőfokú végzettséged ÉS
  • Min. 4-5 éves HR generalista tapasztalatod van

ELŐNYT JELENT, HA:

  • Van kereskedelmi cégnél vagy logisztikai szervezetben szerzett tapasztalatod
  • Szakirányú végzettséged van

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • Munkavégzés helye: Nagytarcsa, ahová vállalati busz szállítja a dolgozókat
  • Munkanapok: hétfőtől péntekig 08:00-tól 16:30-ig

IItt a lehetőség, hogy jelentkezz hozzánk! Magyar nyelvű önéletrajzzal pályázz!

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: HR munkatárs
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: Nem műszakos
Oszd meg

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

2142 Nagytarcsa, Daniella utca 7.

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »